פרגולות אלומיניום מחיר

By 22 ביוני 2016 מאמרים No Comments

פרגולות אלומיניום מחיר – תלוי ומותנה במרכיבים שונים.

על מנת לקבל הצעת מחיר לפרגולה כזאת חשוב לפנות אל אנשי מקצוע המאומנים ומיומנים בהתקנת פרגולות ויודעים לתמחר אותה על פי מכלול הפרמטרים הרלוונטיים לתמחורן.
כאשר רוצים להתקין פרגולות אלומיניום, מחיר הוא מרכיב חשוב ומרכזי בשיקול ובהחלטה על התקנתן.
המחיר עשוי להיקבע על פי שקלול המרכיבים ובהם: סוג הפרגולה, האם היא קבועה, האם מנגנון ההפעלה שלה הוא ידני או חשמלי, צורת הפרגולה, מידותיה, האם היא מותקנת צמוד לבית ובמרפסתו או בשטח פתוח, מה והיכן היא תשתית ההתקנה, האם על קרקע/רצפה/קיר ועוד.
השוואת מחירים בהינתן מרכיבים שונים ורבים המשפיעים על התמחור מעלה, כי המחיר למטר רבוע עשוי להיות נמוך יותר מהסף התחתון שכולל את שלד הפרגולה, הצללת אלומיניום והתקנה, בעוד הסף העליון של המחיר הוא מחירה של פרגולת אלומיניום חשמלית, לרבות התקנה, מנוע ואביזרים נלווים.
בתמחור משוקללים כל הפרמטרים המשפיעים עליו. עם זאת ההשוואה בין ספקים שונים מאפשרת לכם להתוודע אל טווח המחירים ולהראות האם יש הבדלים משמעותיים ביניהם או לא.

פרגולות אלומיניום מחיר אינו חזות הכול

יתרונות פרגולת אלומיניום הם רבים הודות לתכונות הייחודיות של החומר- גמישותו, האפשרות לעצבו לצורות שונות, עמידותו בפני כל מזג אוויר, חסינותו לאש, העדר צורך בתחזוקה שוטפת ועוד.
אין ספק כי מדובר בהוצאה בלתי מבוטלת, ולכן סביר ולגיטימי בהחלט לבקש הצעות מחיר אחדות, להשוות ואף להתמקח…
המחיר, כאמור, אינו זול אבל הוא אינו חזות הכול. כאשר עורכים- ותמיד כדאי לערוך- מאזן של עלות מול תועלת חשוב לדעת כי בשל היתרונות הרבים הקיימים בפרגולות אלומיניום ועמידותן לטווח ארוך, הכדאיות והתועלת של רכישתן והתקנתן נבחנת לאורך זמן.
כאשר הפרגולה משמשת אתכם לאורך זמן,  יוצרת עבורכם שטח מוצלל ומוסיפה לבית ולחזותו אלמנט דקורטיבי המייפה אותו אתם ודאי עשויים להיווכח ולחוש בחשיבותה של הפרגולה.
היות שלא נדרשת פעולת תחזוקה וממילא נחסך כסף (מתייתרת הוצאה על תחזוקה, מה שלא כן בפרגולת עץ שיש לתחזק אותה באופן שוטף כדי לשמור על איכותה) ניתן לראות בכך חיסכון.

בשורה התחתונה, כאשר בוחרים פרגולות אלומיניום מחיר מהווה שיקול מרכזי בבחירה.
ככל ששטח הפרגולה גדול יותר ממילא ההוצאה גדולה יותר אבל כאשר משקללים את מחיר הפרגולה בתוך סך כל העלויות של  בניית הבית או שיפוצו קל יותר – אפילו מבחינה פסיכולוגית-  להידרש אל הפרגולה כאל חלק מובנה (תרתי משמע) של הבית ולא כאל הוצאה שהיא בבחינת מותרות.

לחצו כאן לצפיה בפרויקטים – פרגולות חשמליות