ההמלצה של אודי ארביב:
"אני רוצה להמליץ בחום על  "צללים – פתרונות הצללה מאלומיניום".
פנינו אליו בכדי שיבצע אצלנו עבודה של בניית פרגולת של 12 מ"ר מאלומיניום – עבודה שיצאה יפה מאד, בהרבה טוב טעם ברמה האסתטית, וגם ברמה מקצועית.
הגענו דרך האתר שלכם, קבענו שיגיע לתת הצעת מחיר.הגיע כפי שסוכם, לקח מידות מדויקות ונתן את כל ההסברים שרצינו לפני לגבי בניית הפרגולה וטיב החומרים.

המלצה של גיא כהן :היינו מאוד מאוד מרוצים מהסוכן של חברת "צללים", מדובר בבעל-מקצוע לעניין, מבין את העבודה ומבצע אותה באופן מקצועי, ללא עיכובים וללא תקלות – ממליץ בחום! לפני מספר שבועות החלטתי לעשות פרגולת הצללה אצלנו בבית והחלטתי לאחר שחקרתי מעט בנושא, לבנות את הפרגולה מאלומיניום ולאו דווקא מעץ. פשוט חיפשתי משהו שלא דורש תחזוקה.
אל חברת "צללים" הגעתי במקרה דרך המלצה מפה לאוזן, בנוסף אליו בדקתי עוד מספר בעלי מקצוע ובסופו של דבר החלטתי לסגור את העבודה עם הסוכן של "צללים" שהיה המקצועי והאמין מבין כולם. הוא הגיע אלי באופן מסודר, ישב איתי על עבודות קודמות, סגנונות צבע וכו',   בחרתי בפרגולת אלומיניום בצבע לבן – המחיר על כל העבודה כולל החומרים ומע"מ מצא חן בעיניי ויצאנו לדרך.
ההתנהלות שלו הייתה מעל ומעבר לציפיות שלי – אין מילים! הוא עמד בכל ההתחייבויות שלו, סיפק את האלומיניום הצבוע בזמן, הגיע לבצע את ההתקנה ביום שקבענו, הצוות שאיתו היה מקצועי ומיומן, כמו שאמרתי לא היו תקלות בדרך, הכל היה מדויק גם לגבי המידות – הפרגולה נראית נהדר, קיבלנו עליה המון מחמאות, כיף לשבת במרפסת בחוץ, גם אם יורד גשם זה לא נורא כי הקירוי אטום ועשוי כמו שצריך! הוא עמד בכל המסוכם, עמד בזמנים, באיכות העבודה שהבטיח ובמחיר שסוכם – אני בהחלט ממליץ בחום!

המלצה של יהודה בן-הרוש: הייתי מרוצה מהעבודה המקצועית וגם מההתנהלות של הסוכן של חברת "צללים", מדובר באיש מקצוע רציני ואמין – ממליץ בחום! חיפשתי בעל מקצוע לבנייה של פרגולה לבית שלנו, קיבלתי המלצה חיובית על חברת "צללים פתרונות הצללה מאלומיניום" ופניתי אליהם לקבלת הצעת מחיר. הגיע אליי נציג מטעם החברה ומהרגע הראשון הוא עשה רושם של בחור אמין מאוד, הוא הגיע לשטח עוד באותו יום שבו הרמתי טלפון, ישבנו יחד ולפי התיאור שלנו הוא הכין לנו שרטוטים במקום והציג לנו תמונות להמחשת העבודה. בו במקום סגרנו איתו על הצעת מחיר הגיונית והוגנת, לא היו לי ספקות לגביו.
הוא בנה לנו פרגולה יפיפייה מאלומיניום דמוי עץ אורן עם פרופילים להצללה וקירוי, התוצאה הייתה מאוד יפה. עם כל הרושם הטוב שהוא עשה עליי מההתחלה, הוא הצליח להפתיע אותי לטובה מהזריזות ומאיכות העבודה שביצע. את הכל הוא סיים ממש מהר, היה מיומן ונמרץ והפגין מסירות להשלמת העבודה. הוא גם עמד במחיר שסיכמנו בלי "הפתעות". בלי ספק מדובר בבעל מקצוע ברמה גבוהה ובנאדם הגון וישר. מומלץ בחום.

המלצה של סמי לוי  הסוכן של חברת "צללים" שעבדתי מולו היה מעולה מכל הבחינות, עמד בכל מילה שסיכם איתי, עמד בלוחות הזמנים וביצע עבודה מקצועית וברמה גבוהה – נהניתי לעבוד מולו, קודם כל בתור אדם, היה ממש כיף לשוחח איתו ולקיים משא ומתן לגבי העבודה והמחירים, העבודה עצמה היתה מעולה, צוות מקסים שעבד תחת חסותו של הסוכן שפיקח על הנעשה ולבסוף דאג להשאיר סביבת עבודה נקייה ומסודרת – איש נפלא ואני ממליץ ממש מכל הלב.
מדובר על התקנת פרגולת הצללה מאלומיניום לבית שלנו, קיבלתי המלצה אישית על חברת "צללים – פתרונות הצללה מאלומיניום", שם שלחו אליי נציג מטעמם, הוא בא אלינו, ישב איתנו, דן איתנו על הצעת מחיר שתהיה לנו מתאימה, הראה לנו דוגמאות, לא הסתפק במיקוד לגבי הסגנון, אלא גם ממש היה קשוב לצרכים ולתנאי השטח, רמת החשיפה לשמש, תנאי הטבע וכו'.. הוא הסביר לנו שהם עובדים בחומר אלומיניום שלא מקבל חלודה, חומר ירוק שחוסך את עניין התחזוקה כמו שיש בפרגולות מעץ, אין צורך לחטא ולא לשייף, הפרגולות נשמרות לאורך שנים. בחרתי בפרגולת אלומיניום בצבע שמנת ויצאנו לדרך.
לימי העבודה הוא הגיע עם כל הציוד הנדרש, הצוות שלו יודעים את העבודה, בסיום ההתקנה הפרגולה נראתה מעולה, מאוד מרשימה ואיכותית, גימור ברמה גבוהה מאוד. הוא עשה עבודה טובה מאד, והצליח להרשים אותנו גם ברמה המקצועית וגם ברמת העמידה בזמנים – ממליץ ממש מכל הלב.

אלכס, יקנעם -רציתי לבנות פרגולה מאלומיניום אצלי בחצר ולשם כך חיפשתי בעל מקצוע מומלץ בתחום, חבר המליץ לי על חברת "צללים פתרונות הצללה מאלומיניום", פניתי אליהם טלפונית, התרשמתי מאוד וקבענו שאיש קשר מטעמם יגיע לבצע מדידות ולתת הצעת מחיר.
הסוכן הגיע בדיוק במועד שקבענו, ביצע מדידות, הציע לי כל מיני רעיונות לשיפור ונתן הצעת מחיר הוגנת ביותר. הרושם הטוב שהותיר עליי והצעת המחיר הטובה הם שגרמו לי לסגור איתו את העבודה. בניית הפרגולה בוצעה בצורה נהדרת, הכל יושב במקום ונראה מעולה. ממליץ ללא ספק.
אלכס, יקנעם.

על חברת "צללים" יש לי רק דברים טובים להגיד – חברה נהדרת עם בעלי מקצוע שעושים את עבודתם על הצד הטוב ביותר. הזמנתי איש קשר מטעם החברה לצורך בניית פרגולה מאלומיניום, הוא הגיע בשעה שקבענו למדידות, נתן הצעת מחיר הוגנת ועשה רושם טוב מאוד. הוא עמד בזמנים שקבענו, הגיע עם הצוות להתקין את הפרגולה במקצועיות רבה, הוא עצמו אדיב ונחמד ונעים לעבוד איתו. ממליץ לכל מי שמחפש עבודה איכותית!
יניב, עכו.

 לבנה

ינואר 2018

 עם חברת "צללים פתרונות הצללה מאלומיניום" עבדתי מס' פעמים והיית מרוצה בכל פעם מחדש! הם ביצעו עבורי בניית פרגולה מאלומיניום במרפסת ב-2 דירות (בדירה הקודמת והדירה הנוכחית) ובניית פרגולה נוספת בחצר ביתו של הבן שלי – אם חזרתי אליהם שוב ושוב זה אומר הכל 🙂 הפרגולה נראית יפייפיה ומהוקצעת, הכל נמדד בקפדנות ויושב בול במקום. מדובר בחברה מקצועית ואחראית שמספקת שירות איכותי ויחס חם ואישי. באחת הפעמים היתה נזילה מגג הפרגולה, התקשרתי אליהם ותוך זמן קצר הגיע אליי איש צוות לטיפול בנזילה, בלי תירוצים ובלי התחמקויות! הייתי כל-כך מרוצה שאפילו לא בדקתי את המחירים שהם גובים מאחר ואני מקבלת תמורה מלאה! ממליצה מכל הלב!

לבנה, עכו.

.

המלצה של איציק בן-שבת, דצמבר 2014
וואי וואי, אני כל-כך מרוצה שאין לי מספיק מילים לתאר עד כמה!
לפני שהגעתי  הייתי בחששות גדולים מכיוון שבעבר הייתה לי פרגולה מאלומיניום וכל הזמן בחורפים היו לי נזילות וממש לא הייתי מרוצה על-אף ששילמתי המון כסף על העבודה.
עכשיו כשגייסתי כסף מחדש, החלטתי לקחת מישהו אומנם לא זול, אבל לשמחתי התוצאה הייתה מעולה!!!
פרגולה אטומה ויפיפייה!

ההמלצה של אסתר ריגלר, דצמבר 2014
צללים עשו עבודה נהדרת, הצוות נתנו מעצמם מאה אחוז והתוצאה בהתאם – הפרגולה יפה והאיכות גבוהה!
נתחיל מהתחלה: בחרנו לעבוד עם צללים מכמה סיבות שונות, המחיר  היה הגיוני מאוד, לא יקר מידי שזורק מחיר סתם ככה בלי סיבה, ובהשוואה לבעלי מקצוע אחרים הם עמדו באותו רף מבחינת מחירים.

ההמלצה של עובדיה שרה, דצמבר 2014
אני ממליץ בחום על חברת "צללים פתרונות הצללה מאלומניום" – הצוות שלהם עשו אצלנו עבודה מקצועית ויפה!
חיפשתי פתרון טוב להצללת המרפסת, קיבלתי המלצות על צללים, והזמנתי אותם להגיע לתת הצעת מחיר.

ההמלצה של יעקב שולמן
תודה לחברה של צללים שעשו לי פרגולה מגניבה . אחלה שרות ואחלה עבודה המלצה מכל הלב יובל אתה ואנשיך יישר כוח – יעקב שולמן

ההמלצה של משפחת להיס – צורית
"ברצוני להביע את ערכתי ושביעות רצוני המלאה לצוות "צללים" אשר הרכיב פרגולת אלומיניום (דמוי עץ) בביתנו.  התהליך התחיל בחיפוש באינטרנט, שבאמצעותו פנינו אל חברתכם. לתיאום פגישה הגיע יובל ששידר מייד רצינות, ענייניות ומקצועיות בכל הקשור לעבודה. הביצוע באמצעות יובל ושני עובדים נוספים היה פשוט מושלם, באוירה טובה ונינוחה. לאור שביעות רצוננו הרבה, אנו ממלצים בחום ללקוחות נוספים לעבוד עם צוות "צללים" התמורה מובטחת! "

ההמלצה של חנן בקר ,חיפה
" עבודה מקצועית העובדים אדיבים עומדים בלוח זמנים משאירים את מקום העבודה נקי והחשוב מכל באים לתת שרות גם לאחר שהעבודה הסתיימה והתשלום שולם !  עלו והצליחו ! "

ההמלצה של אורית ואילן דיין
יובל ולצוות צללים, תודה רבה על עבודה מקצועית , אנושיות איכפתיות!! עוד לקוחות מרוצים! יישר כוח.

ההמלצה של אשר וגלית יעקב טבריה
"לצוות צללים המדהים,יישר כח על פרגולה מדהימה במקצועיות מרובה ובעיקר עם הרבה חיוך וסובלנות. הרבה תודות"

ההמלצה של דיצה צביאלי
"כיף לגלות בעלי מקצוע אמינים דייקנים סבלניים כמוכם עבדתם בהמון אהבה והתוצאה יפיפייה ממליצה בחום ומאחלת לכם פרנסה טובה "